Window Sticker

V USA a Kanadě každé vyrobené auto dostane svůj „Window Sticker.“ Kdysi v dobách bez internetu to byla skutečně nálepka na skle automobilu nového vozu, kde bylo číslo karoserie (VIN) a jeho přesná výbava včetně příplatkové výbavy a přesně uvedené doporučené ceny – MSRP. Zde v Evropě tomu říkáme „konfigurace vozidla“ nebo „výpis výbavy“ a každý, kdo si objednává nové auto v podstatě vytváří podobnou konfiguraci, podle které se potom vozidlo vyrobí. Bohužel zde v Evropě se ale s touto konfigurací po vyrobení nového auta dále nijak nepracuje a při dalším prodeji jetého auta ji lze velmi těžko sehnat přes oficiálního dealera.

U vozidel z USA a Kanady je zde ale možnost tento Window Sticker velice lehce vygenerovat z databáze výrobce a Denker vám tímto rozhraním přináší získání originálního Window Stickeru za pár vteřin. Bohužel napojení do databáze umožňuje jen výrobce Ford, Lincoln, Chrysler, Dodge, Jeep a RAM. Window Sticker nelze získat u vozidel General Motors, jako je Chevrolet, Corvette, Cadillac, Buick, GMC a další. U automobilů GM je možnost získat Window Sticker za poplatek, v případě zájmu nás kontaktujte.

Pokud se vám Window Sticker nevygeneruje a objeví se, že je nedostupný, tak bohužel pro toto vozidlo v databázi výrobce volně ke stažení Window Sticker není aktivován.