Autoservis

Autoservis – rezervace termínu

Jednou z našich klíčových služeb je výměna motorových olejů. Rozumíme důležitosti správně zvoleného a kvalitního oleje pro životnost a výkon motoru vašeho vozu. Proto používáme oleje od německé společnosti RAVENOL, která je známa svou vysokou kvalitou a špičkovými vlastnostmi. Díky tomu můžeme zajistit optimální provoz a dlouhou životnost vašeho motoru. Výměna oleje je důležitá součást údržby každého vozidla a my ji provádíme s maximální péčí a odborností.

Kromě výměny olejů se také specializujeme na údržbu a výměnu brzdových systémů. Provádíme kompletní výměnu brzdových kotoučů a destiček. Bezpečnost je pro nás na prvním místě, proto používáme pouze kvalitní díly a provádíme důkladnou kontrolu brzdového systému po každé výměně.

V našem autoservisu nabízíme profesionální přístup, rychlé a kvalitní služby a férové ceny. Věříme, že spokojenost zákazníka je nejlepší vizitkou a těšíme se na vaši návštěvu!

 

Zde si můžete rezervovat náš čas pro Váš termín, stačí si jen vybrat den a časové rozmězí kdy. Následně Vám potvrdíme vaší rezervaci.

 

Načítá se kalendář...
Powered by Booking Calendar
-
Dostupné
 
-
Rezervováno
 
-
Čekající

 


O ZNAČCE RAVENOL

RAVENOL – nejenže je to jméno, které ovládlo průmysl maziv, ale také synonymem pro absolutní dokonalost a nekompromisní kvalitu. Ravensberger Schmierstoffvertreib GmbH, společnost, která stojí za touto ikonickou značkou, byla založena již v roce 1946 v malebném městečku Werther v německém Severním Porýní-Vestfálsku. A od té doby? Tato značka se stala známou po celém světě, nejen v Evropě, ale i ve vzdálených zemích jako USA, Čína, Jižní Korea, Malajsie a Jižní Afrika.
Když tvrdíme, že RAVENOL je synonymem pro kvalitu, není to jen fráze. Produkty RAVENOL jsou vytvořeny s cílem nejen splnit, ale předčit očekávání nejprestižnějších výrobců automobilů na světě. Jména jako Daimler, Chrysler, VW, BMW, Porsche, Volvo a mnoho dalších mají na svých schvalovacích seznamech právě RAVENOL. To samo o sobě hovoří o tom, jak vysoké je postavení RAVENOL v automobilovém průmyslu.
RAVENOL nabízí neuvěřitelně širokou škálu maziv a auto chemie. Od motorových olejů pro osobní i nákladní vozy, přes závodní a převodové oleje, až po maziva pro zemědělství a průmysl. A to není vše. RAVENOL se stará i o váš vůz jako celek, nabízí produkty pro péči o vůz, čističe a chladící kapaliny. A aby výběr byl ještě snazší, RAVENOL má na svých webových stránkách podrobný mazací plán.

Ale víte, co je na RAVENOL opravdu výjimečné? Technologie CleanSynto®. Díky ní RAVENOL vytváří motorové oleje, které efektivně omezují usazování nečistot a sazí v motoru. To znamená, že motor zůstává čistší a déle funguje na optimální úrovni. Co to znamená pro vás? Méně nákladů na údržbu a dlouhověkost vašeho motoru.

A RAVENOL není jen o vozech. Je to značka pevně spojená s motorsportem. Je oficiálním partnerem evropského šampionátu FIA Formule 3 a technickým partnerem značkového poháru Audi Sport TT Cup. A pokud jste někdy navštívili okruh Hockenheim-Ring, určitě jste si všimli „RAVENOL Kurve“ a nemožného přehlédnout „RAVENOL Haus“ s 13 metrů vysokým kanystrem RAVENOL na střeše.

A nakonec – možná to nejvíce vzrušující ze všeho – Ralf Schumacher, legenda Formule 1 a DTM, je od roku 2016 ambasadorem a vývojovým partnerem značky RAVENOL.

To je RAVENOL – značka, která je ve světě maziv opravdovým velikánem. Ať už se jedná o Formuli 1, závody motocyklů nebo vaše vlastní auto, RAVENOL je značka, kterou můžete vždy spolehnout.