Dovoz automobilů z Kanady a USA

Máte zájem o konkrétní automobil z USA nebo Kanady? Využijte našich dlouholetých zkušeností s nákupem a přepravou vozidel do České republiky. Poskytujeme kompletní servis, který zahrnuje:

  • Komunikace s prodejcem: Zajistíme veškerou komunikaci s prodejcem vozidla.
  • Kontrola historie vozidla: Prověřujeme historii vozidel pomocí systémů CARFAX, AUTOCHECK a CLEARVIN. Zjistíme, zda vůz prošel havárií, byl opraven nebo přelakován, jestli byl zatopený či ukradený, a zda byl prodán na amerických aukcích jako Copart, IAAI nebo Manheim. Sami si můžete tuto prověrku objednat zde pro jakékoliv auto z Kanady nebo USA: https://www.denker.cz/kontrola-vin  a do minuty obdržet certifikát nebo výpis údajů.
  • Dokumentace a certifikáty: Výstupem je certifikát nebo výpis údajů včetně fotografií.
  • Odhlášení a přeprava: Odhlásíme vozidlo z registru, zajistíme jeho převoz na kontejnerové překladiště a následnou přepravu kontejnerovou lodí do přístavu v EU.
  • Celní a legislativní záležitosti: Postaráme se o celní odbavení, převoz vozidla na naši pobočku, konverzi na evropské normy a homologaci pro provoz na silnicích.
  • Registrační značky: Na základě plné moci můžeme zařídit i vyzvednutí registračních značek.

 

NOVÉ AUTOMOBILY

Můžete si nakonfigurovat nový vůz na stránkách výrobce a zaslat nám výslednou konfiguraci k nacenění. Použijte ZIP kódy 14303 pro USA a M4C4X4 pro Kanadu. Nabízíme konfigurace od značek jako ACURA, BUICK, CADILLAC, CHEVROLET, a mnoho dalších.

Odkazy na stránky výrobců ke konfiguraci nových automobilů:

OJETÉ AUTOMOBILY

Zánovní nebo ojeté vozy můžete hledat na amerických a kanadských serverech jako AUTOTRADER, CARS, ISEECARS, a dalších. Po nalezení vhodného vozidla nám zašlete odkaz k nacenění. Použijte ZIP kódy 14303 pro USA a M4C4X4 pro Kanadu. Díky nové legislativě z roku 2023 již není podmínkou stáří vozidla 8 let, ale musí splňovat emisní normu EURO 3.

USA:


KANADA:

HISTORICKÁ VOZIDLA, KLASICKÉ AUTOMOBILY, VETERÁNI

Pro milovníky veteránů nabízíme dovoz klasických automobilů starších 30 let, které mohou získat veteránské registrační značky. Vyhledávejte na serverech jako BRINGATRAILER, RK MOTORS, CLASSIC CARS, a dalších. Použijte ZIP kódy 14303 pro USA a M4C4X4 pro Kanadu.