PROČ AUTO PRÁVĚ OD DENKER®

 • V automobilové branži jsme již od roku 1992, kdy jsme prodali první automobil (byl to Ford Probe v roce 1992); vytvářet dobré jméno firmě znamená nepřipustit spadnout do automobilového pekla a prodávat vozy opravené po haváriích jako nebourané nebo se stočenými tachometry, což se stalo v ČR a mnoha dalších zemích téměř koloritem prodeje použitých automobilů.
 • Automobily mají jasný a prokazatelný původ; originál technického průkazu a certifikát historie od www.carfax.com vždy k dispozici.
 • Certifikát historie obsahuje veškeré zápisy do karty vozidla, které se od první registrace u vozidla prováděly: při každém přepisu nebo emisní kontrole se odečítá stav km, registruje se každá změna majitele, havárie, zatopení, vystřelení airbagů, používání vozu jako taxi, na leasing, komerčně, soukromě, přestavba, vyřazení z registru, pátrání při odcizení, druhopisy technického průkazu; tento certifikát vydává certifikační autorita CARFAX, který registruje karty více než 2.1 miliardy vozů a ručí za uvedené informace tím, že odkoupí od poškozeného jakékoliv vozidlo popřípadě vyplatí 5.000,- USD odškodné, pokud se zjistí, že svými informacemi mystifikovala kupujícího; setkáte-li se s nabídkou vozu, kde budete mít podezření, že s vozem není něco v pořádku, stačí si napsat VIN kód (t.j. 17-místné číslo karoserie) ze štítku za čelním sklem a zavoláte nebo napíšete nám jej, obratem podle tohoto VIN kódu vůz prolustrujeme a do několika dnů sdělíme, zda vše sedí tak jak má
 • Automobily nepochází z tzv. SALVAGE aukcí pojišťoven a soudů, kde se shromažďují vozy ukradené, bourané a nalezené (pokud byly v minulosti ukradeny); s opravenými vozy po havárii se lze setkat ve 100% případů, pokud je vůz po dovozu nabízen v autobazaru, poněvadž je velmi jednoduché v zámoří koupit bouraný vůz a zde v ČR levně opravit a potom jej anonymně prodat přes autobazar; skutečnost lze opět zjistit prověřením VIN kódu nabízeného automobilu
 • Nové automobily mají záruku/garanci (nejčastěji 2 roky/60.000km), kterou Vám po celou dobu záruční lhůty garantujeme; je totiž méně známo, že veškerá vozidla, která překročí oceán automaticky ztrácejí tovární záruku až na výjimky, jako je např. Porsche, Mercedes a další, kteří poskytují celosvětovou záruku. Záruka se vztahuje na skryté a výrobní vady, netýká se vad, vzniklých používáním nebo opotřebením.
 • Jeté automobily mají zákonnou garanci podle právního řádu Evropské unie, tzv. "Odpovědnost za skryté vady" v délce trvání 12 měsíců
 • Opisují naše stránky :-) Pokud od nás konkurence opisuje naše stránky nebo zavádí podobné aplikace, možná svou práci neděláme špatně  
 • Automobily jsou po koupi podrobeny prohlídce a pokud je zjištěna závada, auto do ČR neodjede; pokud se Vám na automobilu přesto objeví nějaká vada, pokusíme se Vám vyjít co nejrychleji vstříc a sjednat nápravu.
 • Pokud kupujete vůz na objednávku nebo si zálohujete vůz, který se dováží, po celou dobu máte možnost sledovat na kartě vozidla, co se s vozidlem právě děje (vůz koupen, vůz na kamionu, vůz na lodi, vůz v přístavu, vůz na cestě z přístavu do ČR).
 • Našim zákazníkům nebylo za celou tradici firmy odcizeno jediné vozidlo
 • Automobil Vám předáváme vždy kompletně vyčištěný, lak ošetřený pastou a voňavý
 • K vozu obdržíte balíček výbavy: lano, lékárnička, trojúhelník, reflexní vestu a přívěšek s logem automobilu
 • Automobil má vždy benzin v nádrži, takže hladové oko rezervy na Vás nebude při první jízdě od nás nervózně pomrkávat
 • Velmi výhodný leasing na nové i jeté automobily - výhodnější než bankovní úvěr; leasing od nás obsahuje 21% DPH a proto je výhodnější, než když si pořídíte vůz v autobazaru nebo od fyzické osoby, kde se leasing kalkuluje bez 21% DPH a proto není výhodný
 • Velmi výhodné (stále opravdu bezkonkurenční) pojištění (havárie+odcizení+živel+vandal) na nové i jeté automobily
 • Velmi výhodné ceny pneumatik
 • Dovoz veškerých náhradních dílů a autodoplňků z Kanady a USA do 1-2 týdnů; každý týden létá z Kanady bedna náhradních dílů.
 • Plnění naší garance a zajištění autoservisu v celé ČR dohodou s Vaším nejbližším "známým-dobrým" servisem tak, že na uznanou garanční opravu pošleme zdarma náhradní díly a Vy se o nic nestaráte.

CHCEME BÝT PRO VÁS NEJLEPŠÍM PARTNEREM.

I když se snažíme, může se stát, že něco uděláme špatně, tam se někdo může cítit ukřivděn, tam u toho vozu se projeví závada a zákazník nám toto nesdělí, ale řekne o tom svému okolí; proto pokud byste se setkali s negativním hodnocením nebo byste nebyli plně spokojeni s jednáním některého ze zaměstnanců firmy, prosím napište přímo řediteli na denker@denker.cz Děkujeme předem za Vaše připomínky.