Archiv prodaných automobilů. U každého vozidla bohatá fotogalerie! - Toyota FJ Cruiser

Popis vozu

Rok výroby 2007   (modelový rok)
Obsah motoru [ccm] 3.956
Typ motoru V6 DOHC / 239hp@5200rpm
Palivo benzin
Karoserie SUV
Barva Yellow / Black
Najeto [km] nový vůz
Počet míst 5
Výbava 4x4, ABS, airbagy, alarm, automatická převodovka, boční airbagy, CD měnič, centrální zámek, cestovní počítač, el. sedadla, elektrická okna, ESP (kontrola stability), imobilizér, klimatizace, látkové čalounění, litá kola, mlhovky, radio, CD nebo kazeta, servořízení, střešní nosič, TCS (proti prokluzový systém), tempomat, závěsné zařízení
Upřesňující výbava CQ - elektrické zrcátka, denní světla, kouřové skla, bezklíčový vstup, tempomat, zadni stěrač. UR - protiprokluz,17´´ Al disky, uzávěrka zadního diff., palubní počitač, kožený volant, Rádio s 6CD měničem. C7 - střešní nosič, tažné zařízení, kryt rezervy. GY - boční AirBagy. RB - boční stupačky. CF - textilní koberečky. EL - loketní opěrka.
Telefon prodejce +420-775722366
Email prodejce brno@denker.cz

Užitečné odkazy

Informace o záruce

Pokud nemá Toyota FJ Cruiser tovární ZÁRUKU/GARANCI, poskytujeme záruku z vlastních zdrojů; záruka platí na skryté a výrobní vady, netýká se vad, vzniklých používáním nebo opotřebením. Operativně zajišťujeme servis i v případě závažné vady v celé EU tak, že pro Toyota FJ Cruiser pošleme odtah a pro Vás vozidlo, které Vás doveze zpět, pokud je nevyhnutelné Vaše setrvání v dálavě, např. dočerpání dovolené, doveze Vám odtahový vůz náhradní automobil.

Toyota FJ Cruiser má jasný a prokazatelný původ; originál technického průkazu a certifikát historie vždy k dispozici. Jeté automobily nepochází z tzv. SALVAGE aukcí pojišťoven a soudů, kde se shromažďují vozy ukradené, bourané a nalezené.

Toyota FJ Cruiser předáváme kompletně vyčištěný, lak ošetřený pastou a voňavý. K vozu obdržíte balíček povinné výbavy: výstražná vesta, lano, lékárnička, trojúhelník ve firemní brašně.

Nabízíme velmi výhodný úvěr nebo leasing - financování našich vozidel obsahuje 21% DPH a proto je výhodnější, než když se pořídí vůz v autobazaru nebo od fyzické osoby neplátce DPH, kde se leasing nebo úvěr kalkuluje bez 21% DPH.