Archiv prodaných automobilů. U každého vozidla bohatá fotogalerie! - Pontiac Firebird

Foto automobilu
Možnosti sdílení

Popis vozu

Rok výroby 1997   (modelový rok)
Obsah motoru [ccm] 3.400
Typ motoru V6 175HP
Palivo benzin
Karoserie kabriolet
Barva černá
Najeto [km] 76.838
Počet míst 4
Upřesňující výbava velmi bezvadný stav, atraktivní vzhled, automatika, evropská verze (CH), vše v elektrice, kožená sedadla, klimatizace, original audio, elektrická střecha, litá chromová kola, 200km/h, spotřeba 8L/100km
V minulosti havarován NE
Počet majitelů 2
Telefon prodejce +420-775722366
Email prodejce brno@denker.cz

Užitečné odkazy

Informace o záruce

Pokud nemá Pontiac Firebird tovární ZÁRUKU/GARANCI, poskytujeme záruku z vlastních zdrojů; záruka platí na skryté a výrobní vady, netýká se vad, vzniklých používáním nebo opotřebením. Operativně zajišťujeme servis i v případě závažné vady v celé EU tak, že pro Pontiac Firebird pošleme odtah a pro Vás vozidlo, které Vás doveze zpět, pokud je nevyhnutelné Vaše setrvání v dálavě, např. dočerpání dovolené, doveze Vám odtahový vůz náhradní automobil.

Pontiac Firebird má jasný a prokazatelný původ; originál technického průkazu a certifikát historie vždy k dispozici. Jeté automobily nepochází z tzv. SALVAGE aukcí pojišťoven a soudů, kde se shromažďují vozy ukradené, bourané a nalezené.

Pontiac Firebird předáváme kompletně vyčištěný, lak ošetřený pastou a voňavý. K vozu obdržíte balíček povinné výbavy: výstražná vesta, lano, lékárnička, trojúhelník ve firemní brašně.

Nabízíme velmi výhodný úvěr nebo leasing - financování našich vozidel obsahuje 21% DPH a proto je výhodnější, než když se pořídí vůz v autobazaru nebo od fyzické osoby neplátce DPH, kde se leasing nebo úvěr kalkuluje bez 21% DPH.