Archiv prodaných automobilů. U každého vozidla bohatá fotogalerie! - Infiniti FX-35

Popis vozu

Rok výroby 2006   (modelový rok)
Obsah motoru [ccm] 3.500
Typ motoru V6 DOHC 280 HP / 366 N.m / 230 km/h / 7.3s
Palivo benzin
Karoserie 5 Dr
Barva Black / Brick Black
Najeto [km] 77.840
Počet míst 5
Výbava 4x4, ABS, airbagy, alarm, automatická převodovka, boční airbagy, CD měnič, centrální zámek, cestovní počítač, el. sedadla, el. šíbr, elektrická okna, ESP (kontrola stability), imobilizér, klimatizace, kožené čalounění, litá kola, mlhovky, navigační systém, parkovací asistent, radio, CD nebo kazeta, servořízení, střešní nosič, TCS (proti prokluzový systém), tempomat, vyhřívaná sedadla, xenony
Upřesňující výbava Luxusní výbava v kůži. Navíc: Touring pkg. Sport Pkg, Technology Pkg., Handsfree Pkg.
Telefon prodejce +420-775722366
Email prodejce brno@denker.cz

Užitečné odkazy

Informace o záruce

Pokud nemá Infiniti FX-35 tovární ZÁRUKU/GARANCI, poskytujeme záruku z vlastních zdrojů; záruka platí na skryté a výrobní vady, netýká se vad, vzniklých používáním nebo opotřebením. Operativně zajišťujeme servis i v případě závažné vady v celé EU tak, že pro Infiniti FX-35 pošleme odtah a pro Vás vozidlo, které Vás doveze zpět, pokud je nevyhnutelné Vaše setrvání v dálavě, např. dočerpání dovolené, doveze Vám odtahový vůz náhradní automobil.

Infiniti FX-35 má jasný a prokazatelný původ; originál technického průkazu a certifikát historie vždy k dispozici. Jeté automobily nepochází z tzv. SALVAGE aukcí pojišťoven a soudů, kde se shromažďují vozy ukradené, bourané a nalezené.

Infiniti FX-35 předáváme kompletně vyčištěný, lak ošetřený pastou a voňavý. K vozu obdržíte balíček povinné výbavy: výstražná vesta, lano, lékárnička, trojúhelník ve firemní brašně.

Nabízíme velmi výhodný úvěr nebo leasing - financování našich vozidel obsahuje 21% DPH a proto je výhodnější, než když se pořídí vůz v autobazaru nebo od fyzické osoby neplátce DPH, kde se leasing nebo úvěr kalkuluje bez 21% DPH.