Archiv prodaných automobilů. U každého vozidla bohatá fotogalerie! - Dodge Ram 1500 4x4 Laramie

Popis vozu

Rok výroby 2007
Obsah motoru [ccm] 5.700
Typ motoru V8 EFI LDC
Palivo benzin
Karoserie MEGA PICKUP
Barva Briliant Black
Najeto [km] nový vůz
Počet míst 5
Výbava 4x4, ABS, airbagy, alarm, automatická převodovka, centrální zámek, el. sedadla, elektrická okna, imobilizér, klimatizace, kožené čalounění, litá kola, mlhovky, radio, CD nebo kazeta, servořízení, TCS (proti prokluzový systém), tempomat, vyhřívaná sedadla, závěsné zařízení
V minulosti havarován NE
Telefon prodejce +420-775722366
Email prodejce brno@denker.cz

Užitečné odkazy

Informace o záruce

Pokud nemá Dodge Ram 1500 4x4 Laramie tovární ZÁRUKU/GARANCI, poskytujeme záruku z vlastních zdrojů; záruka platí na skryté a výrobní vady, netýká se vad, vzniklých používáním nebo opotřebením. Operativně zajišťujeme servis i v případě závažné vady v celé EU tak, že pro Dodge Ram 1500 4x4 Laramie pošleme odtah a pro Vás vozidlo, které Vás doveze zpět, pokud je nevyhnutelné Vaše setrvání v dálavě, např. dočerpání dovolené, doveze Vám odtahový vůz náhradní automobil.

Dodge Ram 1500 4x4 Laramie má jasný a prokazatelný původ; originál technického průkazu a certifikát historie vždy k dispozici. Jeté automobily nepochází z tzv. SALVAGE aukcí pojišťoven a soudů, kde se shromažďují vozy ukradené, bourané a nalezené.

Dodge Ram 1500 4x4 Laramie předáváme kompletně vyčištěný, lak ošetřený pastou a voňavý. K vozu obdržíte balíček povinné výbavy: výstražná vesta, lano, lékárnička, trojúhelník ve firemní brašně.

Nabízíme velmi výhodný úvěr nebo leasing - financování našich vozidel obsahuje 21% DPH a proto je výhodnější, než když se pořídí vůz v autobazaru nebo od fyzické osoby neplátce DPH, kde se leasing nebo úvěr kalkuluje bez 21% DPH.